نتروش برای کسب و کار شما

خرید گروهی ، (به انگلیسی: Group buying)، کالاها و خدمات مختلف را با قیمتی کاهش یافته پیشنهاد می‌دهد به این روزها وب‌گاه‌های خرید گروهی نقش عمده‌ای را در خرید و فروش برخط ایفا می‌کنند.
اصل موضوع این کسب و کار ایجاد نقش یک میانجی بین مشتریان و ارائه دهندگان کالا ها و خدمات می باشد تا هم مشتریان از تخفیفات سود ببرند و هم ارائه دهندگان کالا و خدمات کسب و کار خود را رونق داده و درواقع تبلیغات رایگانی شامل حالشان شود .

شیوه فعالیت سایت به این صورت است که نتروش با کسب و کارها وارد مذاکره می شود و با عقد قراداد با این کسب و کارها، کالا و خدمات آنها را با تخفیف برای مدت محدودی در اختیار کاربران خود قرار میدهد. کاربران نتروش میتوانند با خرید نتروش های مد نظر خود، در صورتی که نتروش از نوع کالا باشد کالا برای آن ها ارسال و درصورت خدماتی بود نتروش کدهای اختصاصی را دریافت نمایند و با ارایه این کدها به فروشنده در زمان مشخص شده از خدمات مورد نظر استفاده نمایند.

ما به شما کمک خواهیم کرد تا درآمد خود را افزایش، هزینه های خود را کاهش، و کسب و کار خود را رشد دهید.

خرید در نتروش

مزایای نتروش

  • در ازای ارائه خدماتتان، میتوانید پول نقد دریافت کنید.
  • درصورت رضایت از خدمات شما، مشتریان میتوانند به مشتریان دایمی شما تبدیل شوند.
  • از ظرفیتهای خالی خدمات خود نیز درآمد کسب میکنید. مانند اتاقهای خالی هتلها در فصلهای معین یا میزهای خالی رستورانها در اوقات مشخص.
  • تبلیغات در نتروش برای همیشه باقی می ماند و ممکن است مشتریانی که از نتروش خرید نکرده اند نیز با جستجو در سایتهایی مانند گوگل با کسب و کار شما آشنا شوند و از شما خرید کنند.
  • نتروش علاوه بر وب سایت از طریق ارسال ایمیل، پیامک ،تلگرام و اپلیکیشن خود نیز برای شما تبلیغ میکند.
  • بعد از خرید از نتروش، فهرست کاملی از خریداران به شما ارائه میشود که در فرصتهای بعدی میتوانید از آن استفاده کنید.
  • این نوع از تبلیغات، دارای انعطاف پذیری است به طور مثال برای یک رستوران، می توانید تنها خدمات صرف ناهار را در سایت تبلیغ کنید.

در حال پردازش اطلاعات در حال پردازش ...