درباره ما

نتروش بستر تخفیف گروهی است که فعالیت خودرا در استان مازندران ا از اردیبهشت ماه سال 1395 آغاز نمود و از سال 1396 برای تمامی نقط کشور خدمات ارائه می نماید.

نتروش درصدد است تا با بکارگیری شیوه های نوین تبلیغاتی و استفاده از قدرت خرید گروهی، در حوزه خرید روشی را رواج دهد که از یک سو برای صاحبان کالاها و خدمات سودآور باشد، و از سوی دیگر برای مشتریان و خریداران صرفۀ اقتصادی بالایی داشته باشد؛ ارائه روشی که در آن خریدار و فروشنده به یک اندازه سود می برند.

نتروش متشکل از متخصصان و کارشناسان حوزه تجارت الکترونیک، مدیریت و IT است.

هدف ما در نتروش ارائه بهترین خدمات و کالاها با بیشترین درصد تخفیف است .

همه روزه پیشنهادات متنوعی از انواع کالاها، خدمات، تفریحات و سرگرمی‌های تازه و جذاب روی سایت و نرم افزار موبایل نتروش قرار می‌گیرد که خریداران می‌توانند با استفاده از تخفیف‌های تا 90 درصدی، این پیشنهادات ویژه را خریداری کنند .

نتروش چگونه کار می کند؟

ما به دنبال کالا و خدماتی هستیم تا برای شما بهترین تخفیف را در بردارد. تخفیفات در وبسایت و نرم افزار ما ثبت و شما با خرید از آن ها به ساده ترین شکل استفاده می نمایید.

خدمات و کالا به دو شکل در نتروش ذخیره می شوند : یا خدماتی هستند که برای آنها کارت استفاده صادر شده و شما قادر به استفاده از آن هستید و یا کالاهایی هستند که توسط سیستم توزیع ما برای شما ارسال خواهند شد.

استراتژی فروش به اشکال زیر است:

  • لحظه ای : در این استراتژی خدمات و کالا پس از خرید قابل استفاده می باشند .
  • وابسته به تعداد : تعداد خرید کاربران در این استراتژی باید به حد تعریف شده در توضیحات خدمات و کالا برسد تا بتوان از آن استفاده نمود ، در صورتی که به پایان تاریخ استفاده از تخفیف برسیم و تعداد فروش به حد ممکن نرسد مبلغ خرید به حساب شما بازگشت داده خواهد شد.
  • وابسته به زمان : در این استراتژی زمانی برای خرید در نظر گرفته می شود و پس از پایان این زمان کالا و خدمات می تواند مورد استفاده قرار گیرد.
در حال پردازش اطلاعات در حال پردازش ...